Ljutomer je povedel, a nato izgubil z 2:1

Prlekija-on.net, ponedeljek, 30. julij 2012 ob 22:16
NK Ljutomer

NK Ljutomer

Članska ekipa NK Ljutomer, se je v drugi pripravljalni tekmi pod vodstvom trenerja Josipa Piskača pomerila s hrvaškim nižjeligašem Plitvico iz Gojanca, ki ga trenira nekdanji trener Ljutomera Drago Posavec. Slavili so gostitelji z 2:1 (0:0), zadetek za vodstvo Ljutomera pa je dosegel Alen Leben, ki je gol dosegel tudi na prvi pripravljalni tekmi.

V prvem delu je bila ljutomerska ekipa veliko konkretnejša, vendar ni uspela doseči zadetka. V drugem polčasu, ko je trener Piskač preizkusil nekatere taktične zamisli in menjal tudi del ekipe, pa so imeli več od igre gostitelji.

Kljub vsemu je Leben popeljal Ljutomer v vodstvu, v hudem nalivu pa je Ljutomer v zadnjih minutah tekme prejel dva zadetka in izgubil. Gostitelji so igrali precej grobo, z igrišča pa sta odšepala Patrick Jelen in Leben. Za kako hudi poškodbi gre, bodo pokazali zdravniški pregledi.

V četrtek ekipo čaka gostovanje na Ptuju pri Dravi, v soboto pa bo v Ljutomeru že osmi Lebarjev memorial.