ŠD Ključarovci zmagovalci 6. sezone zimske lige za člane

Minulo soboto je v športni dvorani ŠIC v Ljutomeru, bil odigran finalni turnir zimske lige malega nogometa Športne zveze Ljutomer za člane 2011/2012. Prvaki 6. sezone so postali ŠD Ključarovci. V finalu so premagali ekipo ŠD Nočni ftiči z rezultatom 4:1

nedelja, 12. februar 2012 ob 21:16

Za ŽRK Millennium končan jesenski del lige

Rokometašice ŽRK Millenniuma iz Svetega Jurija ob Ščavnici so minuli vikend odigrale zadnjo tekmo prvega dela tekmovanja v 1. B državni rokometni ligi Vzhod. Po končanem prvem delu so se uvrstile v končnico za uvrstitev od 1. do 8. mesta in po zbranih točkah zasedajo odlično 3. mesto v skupni 1. B ligi.

četrtek, 9. februar 2012 ob 20:02

Pohod na zasnežen Jeruzalem

Tudi letos, je ob slovenskem kulturnem prazniku, Planinsko društvo Ljutomer pripravilo pohod na Jeruzalem. Trasa je potekala izpred hotela Jeruzalem v Ljutomeru do rojstne hiše Frana Miklošiča v Radomerščaku, nato do Cerovca, rojstne hiše Stanka Vraza in do zidanice Malek ter do Jeruzalema in nato nazaj proti Ljutomeru skozi Gresovščak in Podgradje.

četrtek, 9. februar 2012 ob 14:53

Zmagi PŠK Ljutomer 1 in 2, tretja ekipa prikovana na dno lestvice

Po odigranem 10. in 11. krogu Pomurske košarkarske lige se je ekipa PŠK Ljutomer 2 povzpela na 2. mesto lestvice, PŠK Ljutomer 1 zasedajo sredino, PŠK Ljutomer 3 pa so še brez zmage prikovani na dno lestvice.

sreda, 8. februar 2012 ob 23:29

160. pohod Živimo zdravo

V nedeljskem hladnem popoldnevu pri temperaturi krepko pod lediščem se nas je pri razkriškem domu kulture zbralo nekaj čez ducat pohodnikov v okviru programa Živimo zdravo. Občina Razkrižje je v sodelovanju z Zavodom za zdravstveno varstvo Murska Sobota organizirala letošnji prvi pohod v okviru Živimo zdravo, skupno pa je to bil 160. pohod odkar so pričeli s programom zdravega življenja.

nedelja, 5. februar 2012 ob 19:21

Mura premočna za Ljutomer

Članska ekipa NK Ljutomer je v sredo, 1. februarja, pričela priprave na spomladanski del s prijateljskimi tekmami. Na prvi tekmi so se za zaprtimi vrati Fazanerije pomerili z Muro 05 ter izgubili s 5:0.

sreda, 1. februar 2012 ob 21:404

Mednarodni nogometni turnir U-7

V nedeljo, 5. februarja, bo od 9. ure dalje v telovadnici OŠ Ivana Cankarja v Ljutomeru, potekal mednarodni nogometni turnir U-7, kjer bo nastopilo 12 ekip.

ponedeljek, 30. januar 2012 ob 21:07

Po rednem delu na vrhu Nočni ftiči in Prlek forever

V soboto, 28. januarja, je bilo odigrano 7., zadnje kolo rednega dela zimske lige malega nogometa Športne zveze (ŠZ) Ljutomer za člane. Na vrhu lestvic sta končali ekipi ŠD Nočni ftiči in ŠD Prlek forever. Zaključni del tekmovanja s podelitvijo pokalov bo 11. februarja v ŠIC Ljutomer s pričetkom od 14. ure dalje.

nedelja, 29. januar 2012 ob 16:26

Turnir v Radencih osvojili NK CMC Celje

ŠD NK Veržej je uspešno organiziral mednarodni turnir za mlajše dečke U-12, na katerem je nastopilo 17 ekip iz Hrvaške, Madžarske in Slovenije. Največ znanja so prikazali igralci NK CMC Celja, ki so v finalu premagali NK Međimurje.

nedelja, 29. januar 2012 ob 15:41

Mladi nogometaši NK Veržej uspešni na turnirjih

Minule dni so mlajši nogometaši NK Veržej, selekcije U-6, U-7, U-10 in U-12, uspešno nastopili na turnirjih na Ptuju, v Ljutomeru in v Srednji Bistrici. Turnirje so osvojili U-6, U-7 in U-10, U-12 pa so osvojili četrto mesto.

ponedeljek, 23. januar 2012 ob 19:401