V Vučji vasi potekal turnir v elektronskem pikadu

V soboto 3. marca, je v gasilskem domu Vučja vas potekal turnir v elektronskem pikadu, ki ga je organiziralo Športno društvo Vučja vas. Igrali so v kategorijah moški, ženske ter mešane dvojice po sistemu 501 master out.

torek, 6. marec 2012 ob 20:33

Meddruštveni šahovski turnir

Šahovska sekcija pri Društvu upokojencev Radenci je bila zadnji dan v februarju gostitelj meddruštvenega ekipnega šahovskega turnirja. Do 9.30 se je v gostišču Kava bar Irena oglasilo šest ekip, skupno 24 šahistov iz društev upokojencev Moravske Toplice, Murska Sobota, Ljutomer, Veržej, Gornja Radgona in Radenci.

sreda, 29. februar 2012 ob 17:561

Neodločeno s Tromejnikom in zmaga proti Ormožu

Članska ekipa NK Ljutomer je pretekli konec tedna nadaljevala z igranjem pripravljalnih tekem. V Murski Soboti na igrišču z umetno travo so se v soboto pomerili s tretjeligaško ekipo Tromejnika iz Kuzme.

ponedeljek, 27. februar 2012 ob 17:00

V Banovcih pripravili 6. turnir v pikadu

V petek, 24. februarja, je v Banovcih potekal 6. občinski turnir občine Veržej v elektronskem pikadu, ki ga je organiziralo ŠRD Banovci. Tekmovanje je potekalo posamično in v dvojicah. Posamično je tekmovalo 15 tekmovalcev, v dvojicah pa 7 parov tekmovalcev.

sobota, 25. februar 2012 ob 23:41

Dve tretji mesti za člane RK Ljutomer

V nedeljo, 19. februarja, je v telovadnici osnovne šole Črenšovci potekalo Državno prvenstvo v SAMBI. Prvenstvo je odprl poslanec državnega zbora Jožef Horvat. Člani rokoborskega kluba Ljutomer so dosegli dve tretji mesti.

torek, 21. februar 2012 ob 10:521

Ljutomer premagal Zavrč

Članska ekipa NK Ljutomer se je v soboto na igrišču z umetno travo v Kidričevem pomerila z ekipo NK Zavrč, vodilno ekipo tretje slovenske nogometne lige vzhod.

nedelja, 19. februar 2012 ob 15:52

Prva ekipa izgubila; ljutomerski obračun pripadel drugi ekipi

Minuli konec tedna je bil odigran 12. krog Pomurske košarkarske lige. PŠK Ljutomer 1 so izgubili proti ekipi KK Paloma - Alfa Sladki Vrh, v obračunu med PŠK Ljutomer 2 in PŠK Ljutomer 3 pa je zmagala druga ljutomerska ekipa.

torek, 14. februar 2012 ob 23:27

Pionirke OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera državne prvakinje

Ekipa v sestavi Tina Ozmec, Sandra Kaučič in Nuša Špindler je med šestimi ekipami osnovnih šol, ki so se z regijskih prvenstev uvrstile na državno tekmovanje, z rezultatom 520 krogov osvojila 1. mesto ter tako postale državne prvakinje.

ponedeljek, 13. februar 2012 ob 15:092

ŠD Ključarovci zmagovalci 6. sezone zimske lige za člane

Minulo soboto je v športni dvorani ŠIC v Ljutomeru, bil odigran finalni turnir zimske lige malega nogometa Športne zveze Ljutomer za člane 2011/2012. Prvaki 6. sezone so postali ŠD Ključarovci. V finalu so premagali ekipo ŠD Nočni ftiči z rezultatom 4:1

nedelja, 12. februar 2012 ob 21:16

Za ŽRK Millennium končan jesenski del lige

Rokometašice ŽRK Millenniuma iz Svetega Jurija ob Ščavnici so minuli vikend odigrale zadnjo tekmo prvega dela tekmovanja v 1. B državni rokometni ligi Vzhod. Po končanem prvem delu so se uvrstile v končnico za uvrstitev od 1. do 8. mesta in po zbranih točkah zasedajo odlično 3. mesto v skupni 1. B ligi.

četrtek, 9. februar 2012 ob 20:02