V Ljutomeru nastopilo 18. twirling klubov

V Ljutomeru je od 20. do 22. aprila potekalo 16. državno prvenstvo Slovenije v twirlingu, kjer se je tekmovanja udeležilo preko 300 tekmovalcev iz 18. Twirling klubov iz celotne Slovenije. Organizatorja tekmovanja sta bila Twirling klub Ljutomer in Twirling klub Sveti Jurij ob Ščavnici.

torek, 24. april 2012 ob 10:101

Jubilejni 10. Blaguški tek

V naboru prireditev ob praznovanju 18. praznika občine Sveti Jurij ob Ščavnici, je Športno društvo Videm v soboto, 21. aprila, izvedlo jubilejni 10. Blaguški tek.

ponedeljek, 23. april 2012 ob 19:061

Pomurski namiznoteniški igralci uspešni ob zaključku sezone

V soboto, 21. aprila, se je z državnim prvenstvom namiznoteniških veteranov ter rekreativcev, na Jesenicah končala sezona 2011/2012.

ponedeljek, 23. april 2012 ob 11:42

Razlika ostaja pet točk

Članska ekipa NK Ljutomer je v soboto, 22. aprila, v 19. krogu Pomurske nogometne lige, doma igrala proti ekipi NK Dobrovnik in jo premagala z rezultatom 2:1.

ponedeljek, 23. april 2012 ob 09:34

Na ljutomerskem hipodromu odprli sezono kasaških dirk

V nedeljo, 22. aprila, so ob 14.uri na hipodromu v Ljutomeru pričeli s sezono kasaških dirk v letu2012. Prireditelju Kasaškemu klubu Ljutomer je kljub muhastemu indeževnemu vremenu uspelo izvesti šest dirk kasačev.

nedelja, 22. april 2012 ob 21:09

Zdravko Mauko-Magi tretji na Finskem

V Jyväskili na Finskem je bilo 5. svetovno prvenstvo v atletiki za veterane v dvorani. Nastopilo je več kot 3000 atletov iz 72 držav. V devetčlanski ekipi atletov iz SLO je bil tudi Zdravko Mauko-Magi iz Melov, član Športnega društva Radenci.

nedelja, 22. april 2012 ob 19:39

Pionirke SD Mesto Ljutomer zasedle 2. mesto

V nedeljo, 15. aprila, je v Portorožu potekalo 21. državno prvenstvo z zračnim orožjem. Ekipa pionirk SD Mesto Ljutomer v sestavi Nuša Špindler, Sandra Kaučič in Tina Ozmec je zasedla 2. mesto.

sobota, 21. april 2012 ob 09:53

Ekipa OŠ Veržej drugič zapored državni prvak v badmintonu

V torek, 17. aprila, je v Lendavi potekalo ekipno državno prvenstvo v badmintonu. V kategoriji nekategoriziranih ekip je tekmovala tudi ekipa OŠ Veržej.

četrtek, 19. april 2012 ob 10:24

Finalni turnir PKL brez ljutomerskih ekip

Minuli konec tedna je v Pomurski košarkarski ligi bil odigran zadnji, 18. krog rednega dela. Na finalni turnir so se uvrstile ekipe KK GMT Beltinci, KK Paloma - Alfa Sladki vrh, KD Sobota in SBK Gornja Radgona. Finalni turnir bo v soboto, 21. aprila v Sladkem Vrhu.

torek, 17. april 2012 ob 10:45

Pričela se je Prleška judo liga za najmlajše

V nedeljo, 15. aprila 2012, se je pričela Prleška judo liga za najmlajše 2012, v judo dvorani v ŠIC-u. Celotna liga poteka v štirih kolih oziroma terminih. Prvi turnir se je uspešno zaključil, ostali termini pa bodo še v mesecu maju, septembru in oktobru. Ob zaključnem - zadnjem kolu, pa vsi tekmovalci prejmejo tudi osvojene in zaslužene medalje.

ponedeljek, 16. april 2012 ob 17:48