Kako s(m)o v občini Ljutomer volili leta 2006?

Pregled rezultatov lokalnih volitev leta 2006

Prlekija-on.net, sreda, 22. september 2010 ob 10:492
Ljutomer

Ljutomer

Leta 2006 je v občini Ljutomer za župana kandidiralo 7 kandidatov in sicer Franc Jurša, Jožef Špindler, Boris Lebar, Maksimiljan Gošnjak, Daniel Smodiš, Alojz Štih in Ludvik Filipič. Od 10.120 volilnih upravičencev je svoj glas v prvem krogu oddalo 5.656 volilcev, kar je znašalo 55,89 odstotno volilno udeležbo. Trije županski kandidati so v prvem krogu prejeli več kot 20 odstotkov glasov, zato je bil potreben drugi krog.

V drugem krogu sta se pomerila Jožef Špindler, ki je v prvem krogu dobil 26,93 odstotkov vseh glasov in Franc Jurša, ki je dobil 23,46 odstotkov vseh glasov. V drugem krogu je od 10.124 volilnih upravičencev, svoj glas oddalo 5.082 volilcev, kar je znašalo 50,20 odstotno volilno udeležbo.

V drugem krogu je prišlo do zamenjave na prvem mestu in je največ glasov (2.823 - 55,99%) dobil Franc Jurša, ki je tako postal nov župan občine Ljutomer.

Za svetnike občinskega sveta se je potegovalo enajst strank oz. list, v občinski svet pa se jih je prebilo devet. Največ mandatov so dobili v stranki LDS in sicer 5, sledila je stranka DeSUS s štirimi mandati. Po tri mandate v občinski svet so si zagotovili pri stranki SD in listi LRMV, dva mandata je dobila stranka SDS, po en mandat pa so dobili pri stranki NSi, SLS, Zeleni Slovenije in SMS.

Volilna udeležba
  22.10.2006
prvi krog
12.11.2006
drugi krog
Število volilnih upravičencev: 10.120 10.124
Skupaj glasovalo po imeniku: 5.656 5.082
Število oddanih glasov (za župane): 5.656 5.082
Število neveljavnih glasov (za župane): 68 40
Glasovalo s potrdilom (za župane): 0 0
Volilna udeležba (skupaj): 55,89 % 50,20 %

URADNI Rezultati volitev županov - prvi krog

MestoKandidatPredlagateljŠt. glasovOdstotek glasov
1.Jožef ŠpindlerLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1.50526,93 %
2.Franc JuršaDragotin Kunčič in skupina volilcev1.31123,46 %
3.Boris LebarSOCIALNI DEMOKRATI1.24922,35 %
4.Maksimiljan GošnjakPeter Beznec in skupina volivcev68512,26 %
5.Daniel SmodišNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA5028,98 %
6.Alojz ŠtihSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA1933,45 %
7.Ludvik FilipičSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1432,56 %

Rezultati volitev županov - drugi krog

MestoKandidatPredlagateljŠt. glasovOdstotek glasov
1.Franc JuršaDragotin Kunčič in skupina volilcev2.82355,99 %
2.Jožef ŠpindlerLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE2.21944,01 %

URADNI Rezultati volitev v občinski/mestni svet - VOLILNA ENOTA 01

MestoIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasovŠt. mandatov
1.LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE47021,79 %2
2.DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE32214,93 %1
3.LRMV-Lista za razvoj mesta in vasi28413,17 %1
4.SOCIALNI DEMOKRATI27512,75 %1
5.SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2069,55 %1
6.NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA1707,88 %1
7.SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA1265,84 %1
8.ZELENI SLOVENIJE1024,73 %1
9.Prlekija 2000 Lista neodvisnih1105,10 %0
10.STRANKA MLADIH SLOVENIJE924,27 %0

URADNI Rezultati volitev v občinski/mestni svet - VOLILNA ENOTA 02

MestoIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasovŠt. mandatov
1.LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE45920,12 %2
2.DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE30013,15 %2
3.SOCIALNI DEMOKRATI42218,50 %1
4.LRMV-Lista za razvoj mesta in vasi31913,99 %1
5.STRANKA MLADIH SLOVENIJE1476,44 %1
6.SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA24010,52 %0
7.NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA1827,98 %0
8.SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA1054,60 %0
9.ZELENI SLOVENIJE893,90 %0
10.Anton Vogrinec in skupina volivcev180,79 %0

URADNI Rezultati volitev v občinski/mestni svet - VOLILNA ENOTA 03

MestoIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasovŠt. mandatov
1.DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE20420,00 %1
2.SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA16916,57 %1
3.LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE15815,49 %1
4.SOCIALNI DEMOKRATI12712,45 %1
5.LRMV-Lista za razvoj mesta in vasi989,61 %1
6.STRANKA MLADIH SLOVENIJE757,35 %0
7.SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA666,47 %0
8.Prlekija 2000 Lista neodvisnih454,41 %0
9.ZELENI SLOVENIJE403,92 %0
10.NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA383,73 %0

Občina LJUTOMER - četrtne skupnosti, krajevne skupnosti, vaške skupnosti

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Aleš LipovecSOCIALNI DEMOKRATI7136,04 %
2.Jožef GorjakDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE7035,53 %
3.Bojan VunderlSOCIALNI DEMOKRATI5628,43 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Janez TrstenjakDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4830,97 %
2.Melita HanžekovičSOCIALNI DEMOKRATI3522,58 %
3.Vincenc VrbnjakSOCIALNI DEMOKRATI3220,65 %
4.Marjan JuršaJože Heric in skupina volivcev2314,84 %
5.Marko FilipičMarjan Zadravec in skupina volivcev1710,97 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc SlokanSOCIALNI DEMOKRATI6751,54 %
2.Stanislav SenčarDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4635,38 %
3.Alojzija MihoričSOCIALNI DEMOKRATI1713,08 %


URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marija LipovecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE3890,48 %
2.Franc KosiMarjan Zadravec in skupina volivcev49,52 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc FeušMarjan Zadravec in skupina volivcev20100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Jakob SabotinDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE19726,09 %
2.Branko SmodišSOCIALNI DEMOKRATI16121,32 %
3.Andrej Rusdr.Miran Puconja in skupina volilcev14619,34 %
4.Robert NemecFranc Mlinarič in skupina volivcev11314,97 %
5.Daniel VargazonFranc Mlinarič in skupina volivcev9312,32 %
6.Irena MlinaričFranc Mlinarič in skupina volivcev455,96 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Olga MajcenSOCIALNI DEMOKRATI8066,12 %
2.Dejan BabičMilan Babič in skupina volilcev4133,88 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Klaudija VelnarSlavko Kardinar in skupina volilcev32100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Jožef RajhAna Rajh in skupina volilcev5567,07 %
2.Marjan DijakManuela Dijak in skupina volilcev2732,93 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Krištanci-Šalinci-Grlava - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Roman PečičAnton Krajnc ml in skupina volilcev3228,57 %
2.Bojan ŠtefanecDaniel Črček in skupina volilcev3127,68 %
3.Srečko TušekAlojz Karba in skupina volilcev2623,21 %
4.Marta KolblDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2320,54 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Krištanci-Šalinci-Grlava - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Vera SlavičAnton Krajnc ml in skupina volilcev7329,08 %
2.Vladimir NemecAnton Krajnc ml in skupina volilcev5521,91 %
3.Nada NovakDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4317,13 %
4.Janez BožičAnton Krajnc ml in skupina volilcev4216,73 %
5.Stanislav KuzmaDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE3815,14 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Krištanci-Šalinci-Grlava - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Anton KrajncAnton Krajnc ml in skupina volilcev3936,79 %
2.Franc TaljanDaniel Črček in skupina volilcev3734,91 %
3.Jože GrantašaAlojz Karba in skupina volilcev3028,30 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc MakoterSOCIALNI DEMOKRATI32724,62 %
2.Srečko CentrihSOCIALNI DEMOKRATI29722,36 %
3.Veronika BogdanLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE23517,70 %
4.Ljudmila HvalecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE17713,33 %
5.Terezija PergarDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE17413,10 %
6.Franc VičarSOCIALNI DEMOKRATI1188,89 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Vladimir PotočnikSOCIALNI DEMOKRATI42424,28 %
2.Darinka BudnaSOCIALNI DEMOKRATI28616,38 %
3.Marija ToričDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE24413,97 %
4.Aleksander VogrinecLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE18410,54 %
5.Smiljan PerčičSOCIALNI DEMOKRATI17610,08 %
6.Marijan RudolfDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1699,68 %
7.Miran ZemljičDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1508,59 %
8.Dušan RežonjaLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1136,47 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marjana LjubecSOCIALNI DEMOKRATI9941,25 %
2.Ciril TarčaDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE9238,33 %
3.Damjan VrbnjakLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE4920,42 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Darko NovakLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE9567,86 %
2.Zvonko MordSOCIALNI DEMOKRATI4532,14 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marjan KosDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE94100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Robert RojhtJanez Matjašič in skupina volivcev9541,13 %
2.Vladimir BolkovičIvan Kavaš in skupina volivcev6025,97 %
3.Karel ReihsDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4820,78 %
4.Mirka BezjakIvan Kavaš in skupina volivcev2812,12 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Drago KolblIvan Kavaš in skupina volivcev4728,66 %
2.Marija PerkoIvan Kavaš in skupina volivcev3320,12 %
3.Franc MajcenSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA3219,51 %
4.Darko LetonjaSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2414,63 %
5.Jožef KolaričDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE159,15 %
6.Anton KukovecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE137,93 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stanislav SobočanIvan Kavaš in skupina volivcev2959,18 %
2.Matilda KolaričDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1020,41 %
3.Branislav KlemenčičSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1020,41 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Tomaž ŠišernikIvan Kavaš in skupina volivcev2972,50 %
2.Monika MeglaJanez Matjašič in skupina volivcev1127,50 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Roman HojsSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA3333,33 %
2.Viljem VajdaIvan Kavaš in skupina volivcev3030,30 %
3.Bogomira VrbnjakSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1818,18 %
4.Terezija ŠkafarDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1313,13 %
5.Franc ŽnidaričDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE55,05 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Milan MurkovičIvan Kavaš in skupina volivcev2757,45 %
2.Ludvik FilipičSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1736,17 %
3.Franc ZemljičDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE36,38 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radoslavci - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Janez RudolfLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE5418,88 %
2.Venčeslav RakušaLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE4616,08 %
3.Nada TomaničLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE4515,73 %
4.Ludvik HorvatičDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4013,99 %
5.Robert RakušaSOCIALNI DEMOKRATI289,79 %
6.Stanislav SimoničSOCIALNI DEMOKRATI269,09 %
7.Franc FilipičDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE206,99 %
8.Miroslav KlobučarSOCIALNI DEMOKRATI144,90 %
9.Darja TrstenjakDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE134,55 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radoslavci - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Emil PetekLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE5638,62 %
2.Dušan KrižanLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE3222,07 %
3.Mirko LebaričDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2920,00 %
4.Edvard NemecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2819,31 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radoslavci - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Alojz CiglaričDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1348,15 %
2.Nadica KšelaLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE725,93 %
3.Vida LukovnjakSOCIALNI DEMOKRATI622,22 %
4.Mihael KlemenčičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE13,70

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stara cesta - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Milan KečekDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE3746,25 %
2.Marija PajekDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2430,00 %
3.Terezija KečekDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1923,75 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stara cesta - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Janez ViherMarjan Kaučič in skupina volilcev6541,67 %
2.Jožef KramerZvonko Magdič in skupina volilcev4830,77 %
3.Franc GovedičDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4327,56 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stara cesta - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Jožef BratušekDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE6531,40 %
2.Marijan JelenDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE5526,57 %
3.Marijan KosiDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4521,74 %
4.Janez VenceljSTRANKA MLADIH SLOVENIJE4220,29 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marta RižnarDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE49100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Bojan KozarLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE5078,13 %
2.Jožef NovakDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1421,88 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Dušan KosiDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE49100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Janez ŽabotaAvgust Pevec in skupina volilcev7928,62 %
2.Milena Pavličič-KozlarSOCIALNI DEMOKRATI5921,38 %
3.Silvo VršičMarija Špolarič in skupina volilcev5419,57 %
4.Helena ŠtermanDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE5118,48 %
5.Miran VargazonDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE3311,96 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Dušan BabičDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE8853,99 %
2.Stanislav RakušaBranko Arnuž in skupina volilcev7546,01 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Nada PintaričDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE37100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 07

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Boris LebarSOCIALNI DEMOKRATI15023,36 %
2.Cecilija SavićLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE9514,80 %
3.Katja LesničarLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE9014,02 %
4.Vladimir KrižaničBranko Arnuž in skupina volilcev8312,93 %
5.Janez BrumenJanez Strajnšak in skupina volilcev649,97 %
6.Slavko KreftDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE538,26 %
7.Jože HabjaničBranko Arnuž in skupina volilcev375,76 %
8.Romanela LisjakBranko Arnuž in skupina volilcev355,45 %
9.Zoran LevičarDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE355,45 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Nikolaj StudničkaLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1352,00 %
2.Nada KumperščakDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1248,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Matevž KavčičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE2369,70 %
2.Terezija StajnkoDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE618,18 %
3.Sonja SlokanSOCIALNI DEMOKRATI412,12 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Vladimir OzmecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE39100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Miroslav ŠtrmanDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE13100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Vekoslav ŠutDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE25100,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marijan PihlarDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4546,39 %
2.Ludvik BelovičSOCIALNI DEMOKRATI3839,18 %
3.Stanislava PerčičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1414,43 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 07

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marjan LipovecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE4061,54 %
2.Matevž KosecSOCIALNI DEMOKRATI2538,46 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 08

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Slavko MuršičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE6577,38 %
2.Ivo RajhSOCIALNI DEMOKRATI1922,62 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 09

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marjan SagajDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE20100,00 %



Almanah sreda, 22. september 2010 ob 11:47

Škoda ka ni rezultatov od vseh KS....

Dejan sreda, 22. september 2010 ob 12:00

So objovleni vsi rezultati.

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.

Morda vas zanima tudi


Več v Politika