Niklas Tamše postal državni prvak

Tekmovalci Karate kluba Radenci Shotokan so na državnem prvenstvu osvojili odlične rezultate. Niklas Tamše je postal državni prvak, Aleks Klobasa je osvojil drugo mesto, Alen Tratnik pa tretje.

Prlekija-on.net, ponedeljek, 14. november 2022 ob 13:28
Niklas Tamše in Aleks Klobasa s trenerjem

Pod okriljem Karate zveze Slovenije, se je v Slovenskih Konjicah odvijalo Mladinsko državno prvenstvo (do 21 let). Nastopilo je 343 tekmovalcev iz 49 klubov.

Tekmovalce Karate kluba Radenci Shotokan je na tekmovanju spremljal, bodril in usmerjal klubski trener, Branko Kramberger, tekmovalci pa so osvojili komplet odličij. Niklas Tamše je v kategoriji U21 do 67 kg osvojil prvo mesto in postal državni prvak, Aleks Klobasa je v kategoriji U21 nad 84 kg osvojil drugo mesto, Alen Tratnik pa je v kategoriji kadeti do 52 kg osvojil tretje mesto.

Tamše DRŽAVNI PRVAK v športnih borbah do 67 kg v kategoriji U21 Pod okriljem Karate zveza Slovenije, se je v...