18. Ormoški nočni ulični tek privabil preko sto tekmovalcev

Tekmovalci so se preizkusili v teku na 4800m za moške in 4000m za ženske, otroških tekih, družinskem teku ter teku društev UE Ormož.

Prlekija-on.net, petek, 25. junij 2021 ob 10:40
18. Ormoški nočni ulični tek

V četrtek, 24. junija, je v Ormožu potekal 18. Ormoški nočni ulični tek. Tek je na štart privabil več kot 100 tekmovalcev, ki so se preizkusili v teku na 4800m za moške in 4000m za ženske, otroških tekih, družinskem teku ter teku društev UE Ormož.

V ženski kategoriji si je prvo mesto pritekla Špela Gonza (AD Štajerska) s časom 14:04,0, druga je bila Andreja Gorčan (AK Ormož), tretja pa Petra Jenko (AK Ormož). V moški kategoriji je s časom 13:52,6 zmago slavil Mitja Krevs (AD Štajerska), drugi je bil Rok Puhar (AK Triglav Kranj), tretje mesto je zasedel Klemen Španring (AD Slovenska Bistrica), Blaž Orešnik (AK Ormož) pa je končal na 4. mestu.

V otroškem teku (550m, 2010 in mlajši) sta slavila Vid Kukovec (Športna šola DADA) in Živa Majdič (Športna šola DADA), v otroškem teku (1100m, 2006 do 2009) sta slavila Lukas Dovnik (AD Štajerska) in Iva Tia Kolarič (ŠRD Pristan), v družinskem teku (1100m) družina Pajek, v teku društev UE Ormož (3x550m) pa je slavil NK Ormož.

Vse podrobne rezultate lahko vidite tukaj.

Na dogodku je župan Občine Ormož, Danijel Vrbnjak, podelil tudi pokal mladinskim državnim podprvakom RK Jeruzalem Ormož.

Spremljevalni program so pripravili G-spot pivovarna, Zavod NA, Mojster Wafelj, Pihalni orkester Glasbene šole Ormož...