Prva zmaga ljutomerskih odbojkaric

V osmi tekmi letošnje sezone so premoč naših odbojkaric morale priznati igralke ptujskega Kurenta MGS.ŽOK Ljutomer : Kurent MGS 3 : 0 (25:9, 25:11, 25:13)Ljutomerčankeso igrale v naslednji postavi: Maja Kljajič, Nuša Vukan, MonikaMihorič, Anja Brenčič, Barbara Petek, Lara Makoter, Sara Vozlič,Martina Nemec in Urška Smodiš. Ekipo je tokrat vodil Brane Pušenjak.

nedelja, 15. november 2009 ob 17:26

Pričetek Pomurske košarkarske lige

To soboto se začne že 21. prvenstvo v Pomurski košarkarski ligi. Sezono bosta s tekmo odprla ekipi KK Gornji Petrovci in KK Beltinci. Začetki tekmovanja v Pomurski košarkarski ligi segajo v leto 1976,ko je tekmovanje potekalo na zunanjih igriščih. Ta različica jepotekala dve sezoni, nakar je prišlo do dolgega premora, ki je trajalcelih deset let, nato pa se je leta 1987 ponovno organiziralotekmovanje, ki pa je trajalo zgolj eno sezono.

četrtek, 12. november 2009 ob 22:07

Začetek tekmovanja v III. DOL - vzhod 2 (ženske)

To soboto, 10. oktobra, se začenja tekmovanje v III. državni odbojkarski ligi - vzhod 2,v kateri tekmujejo tudi ljutomerske odbojkarice. Prvi nasprotnik našihodbojkaric bo ekipa Galeja iz Maribora, ki so v lanski sezoni osvojilekončno 10. mesto v III. DOL.

četrtek, 8. oktober 2009 ob 10:58

5. turnir za pokal občine Veržej

V nedeljo 6. septembra bo na nogometnih igriščih v Veržeju in Banovcih potekal 5. turnir za pokal občine Veržej za mlajše kategorije. Na turnirju bodo nastopile selekcije U-8, U-10 in U-12. Razpored tekem si lahko ogledate na spletni strani NK Veržej.

petek, 4. september 2009 ob 21:53

14. Taborski tek v Ljutomeru

V petek, 14. avgusta je Športna zveza Ljutomer s štartom in ciljem na Glavnem trgu pripravila že 14. Taborski tek in pohod. Skupno je na teku teklo 156 rekreativcev v vseh starostnih kategorijah, pohoda pa se je udeležilo 32 pohodnikov.Na progi 8,5 km je slavil Zdenko Klemenčič (TS Radenska), med ženskami pa Jožica Šiftar (TS Radenska). Na 3 km sta slavila Slavko Kumek (Gornja Radgona) in Špela Fujs (AK Panvita).

sobota, 15. avgust 2009 ob 19:39

5. nogometni turnir v spomin Jožetu Lebarju

V soboto 25. julija se je v Ljutomeru na nogometnem igrišču NK Ljutomer odvijal 5. nogometni turnir v spomin Jožetu Lebarju - Jušu. Na turnirju so nastopile nogometne ekipe NK Ljutomer, NK Veržej, NK Odranci ter ND Mura 05. Turnir je osvojila ekipa ND Mura 05, ki je v finalu s 4:0 premagala ekipo NK Odranci, tretje mesto pa je osvojila ekipa NK Veržej, ki je v tekmi za tretje mesto premagala ekipo NK Ljutomer z rezultatom 4:3.

sobota, 25. julij 2009 ob 18:39

Anketa o športni ponudbi Prlekije

Povabilo k sodelovanju v raziskavi - Zadovoljstvo s ponudbo športnih aktivnosti v Prlekiji. Vabimo vas k sodelovanju v raziskavi o zadovoljstvu s ponudbo športnih aktivnosti v Prlekiji. Vprašalnik najdete na povezavi: http://www.sport-slo.net/phpESP/public/survey.php?name=sport_prlekija Sodelovanje v raziskavi je prostovoljno in anonimno, odgovarjanje pa vam vzame približno 5 minut.

sreda, 8. julij 2009 ob 14:00

Ljutomerski župan sprejel prvakinjo

Ljutomerski župan Franc Jurša je pripravil sprejem za evropsko kadetsko prvakinjo judoistko Urško Potočnik. Ljutomer ima svojo novo športno junakinjo. Z osvojitvijo zlatega evropskega odličja je to postala 16-letna Urška Potočnik, judoistkaiz Radomerja pri Ljutomeru, ki je na minulem evropskem prvenstvu zakadetinje v Kopru premagala vse nasprotnice v kategoriji nad 70kilogramov in ob bučni podpori svojih navijačev osvojila zlato medaljo.Trener Potočnikove je nekdaj odličen judoist Ale ...

torek, 7. julij 2009 ob 09:28

Športna nedelja na Stari Cesti

V nedeljo, 21. junija sta se na igriščih športno rekreacijskega društva Kostanjevica na Stari Cesti odvijala zaključni turnir 4. sezone v odbojki na mivki ter 7. turnir ob Dnevu državnosti v malem nogometu. Na turnirju v odbojki na mivki se je čez celotno sezono pomerilo 17 ekip, na koncu je slavila ekipa ŠRD Banovci iz Banovec. Na turnirju v malem nogometu pa se je pomerilo 12 ekip, končno zmago pa je osvojila ekipa Lordi Junior iz Ivanjkovec.

nedelja, 21. junij 2009 ob 21:59