Ljutomerski judoisti odlični na Ptuju

V soboto, 22. marca, je na Ptuju potekal 27. pokal Ptuja v judu. Na mednarodnem turnirju je nastopilo 319 tekmovalcev iz štirih držav. Judoisti TVD Partizan Ljutomer so nastopili v dveh starostnih skupinah (uradni turnir JZS za U-21 in U-23).

torek, 25. marec 2014 ob 09:18

»Tri desetletja karateja v Lotmerki«

Karate sekcija TVD Partizan Ljutomer vse sedanje, bivše in bodoče člane, prijatelje, simpatizerje in širšo javnost vabi v nedeljo, 6. aprila, na celodnevne aktivnosti, ki so jih poimenovali "Karate - dan odprtih vrat".

ponedeljek, 24. marec 2014 ob 11:34

Nafta premagala Ljutomer

S 14. krogom, se je v 3.SNL - vzhod, nadaljevalo tekmovanje s spomladanskim delom. Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, 22. marca, doma pomeril z Nafto 1903 ter izgubil z 2:0.

nedelja, 23. marec 2014 ob 08:02

2. kolo Prleške judo lige za najmlajše 2014

Beseda judo v prevodu pomeni »mehka pot«, »pot nežnosti«, lahko tudi »pot sproščenosti« oziroma »pot prilagodljivosti«. Vsi ti prevodi pa odslikujejo miselnost, ki jo vsebuje judo, in sicer, da nasprotnika porazimo z preusmeritvijo njegove lastne sile in, da se uspešno prilagajamo trenutnim pogojem. Judo prav tako vsebuje vidik optimalne učinkovitosti, saj za borbo z nasprotnikom ni potrebna le gola moč in teža, ampak tudi duhovna ...

petek, 21. marec 2014 ob 17:46

Veržej v spomladanski del z zmago

Farmtech Veržej je doma odigral prvo tekmo v spomladanskem delu 2. SNL. V 16. krogu so gostili ekipo iz Šenčurja in jo premagali z 2:0.

sobota, 15. marec 2014 ob 23:251

Plesalke plesne šole Urška Pomurje na pokalnem turnirju osvojile odlične rezultate

Minuli vikend je v Ljubljani potekal 3. pokalni turnir v Modernih tekmovalnih plesih v letošnji sezoni, kjer si plesalci nabirajo točke za državno, svetovna in evropska prvenstva. Plesalke plesne šole Urška Pomurje, so spet dosegle odlične rezultate.

sreda, 12. marec 2014 ob 13:31

Rekordna udeležba na Regijskem prvenstvu v streljanju z zračnim orožjem

Minuli vikend je v Turnišču potekalo dvodnevno regijsko prvenstvo Severovzhod na katerem so se tekmovalci pomerili v streljanju z zračnim orožjem. Organizator prvenstva je bilo Strelsko društvo Štefan Kovač Turnišče, potekalo pa je v telovadnici Osnovne šole Turnišče.

ponedeljek, 10. marec 2014 ob 15:201

Poraz na domačem parketu

V nedeljo, 9. marca, so se igralke ŽRK Millennium pomerile z ekipo iz Logatca. Priča smo bili zelo borbeni igri, iz obeh strani je bilo čutiti veliko željo po zmagi. Gostje so po prvem polčasu vodile 8:13, vendar so domačinke to prednost v drugem polčasu nadoknadile in izenačile na 15:15. Kljub dobrim obrambam domače vratarke Lare Rajh v drugem polčasu, so Logatčanke slavile zmago za en gol.

ponedeljek, 10. marec 2014 ob 08:47

Twirlerke so znova požele odlične rezultate

Članice Twirling kluba Ljutomer so se ta vikend v soboto, 8. marca, udeležile predkvalifikacijskega tekmovanja v twirlingu v Slovenski Bistrici. Tekmovale so v disciplinah freestyle ter freestyle pari. Klub je imel 14 tekmovalnih nastopov.

ponedeljek, 10. marec 2014 ob 08:42

Aleš Pokrivač tekmovalec dneva na mednarodnem turnirju v Žalcu

Na že tradicionalnem 12. mednarodnem turnirju v Žalcu, ki je potekal v soboto, 8. marca, so med 400 udeleženci iz Slovenije in tujine uspešno sodelovali tudi člani Karate sekcije TVD Partizan Ljutomer.

nedelja, 9. marec 2014 ob 09:38