V Veržeju na tekmi preobratov šest golov in remi

V soboto, 12. septembra, se je članska izbrana vrsta Farmtech Veržej, v 6. krogu 2. SNL, v Veržeju pomerila z ekipo Aluminija iz Kidričevega. Tekma je postregla s številnimi priložnostmi ter šestimi zadetki in neodločenim izzidom.

nedelja, 13. september 2015 ob 08:37

Prleško-prekmurski dvoboj pripadel Muri

V 4. krogu 3. SNL - vzhod, sta se v soboto, 12. septembra, v Ljutomeru pomerili ekipi Avto Rajh Ljutomer in NŠ Mura. Slavili so gostje iz Murske Sobote z 2:0.

sobota, 12. september 2015 ob 21:52

Žogarija - učenci OŠ Veržej drugi v Sloveniji

26. maja 2015 je pred Mercator centrom v Ljutomeru potekala prireditev Žogarija, ki so se je udeležile nekatere osnovne šole iz Prlekije.

četrtek, 10. september 2015 ob 13:54

Na košarkarski tekmi se bodo v Ljutomeru pomerili predstavniki vlade in predstavniki Pomurja

Vlada Republike Slovenije bo 15. in 16. septembra 2015 obiskala Pomursko regijo. V okviru regijskega obiska bodo predsednik vlade ter ministrice in ministri med drugim opravili delovni posvet, se sestali z lokalnimi predstavniki, obiskali več gospodarskih družb in nevladnih organizacij ter opravili razpravo s predstavniki Pomurja v okviru regionalnega razvojnega dialoga.

sreda, 9. september 2015 ob 17:14

Ljutomer premagal Čardo

V 3. krogu 3. SNL - vzhod, je v nedeljo, 6. septembra, ekipa Avto Rajh Ljutomer, gostovala v Martjancih pri Čardi ter zmagala s 3:0. Gole za Ljutomer so dosegli Nino Bertalanič v 6., Niko Kardinar v 72. ter Andrej Lotrič v 93. minuti.

nedelja, 6. september 2015 ob 23:42

Pučko znova zadel

Matej Pučko, ki v tej sezoni kot posojeni nogometaš Luke Koper igra v drugi španski ligi pri Osasuni, je v tretjem krogu znova dosegel gol, a je Osasuna kljub temu zabeležila prvi poraz. Osasuna je gostovala pri Almerii, Pučko pa je zadel v 39. minuti.

nedelja, 6. september 2015 ob 22:39

Sosedski derbi dobili Ormožani

V nedeljo, 6. septembra, je v Mestni grabi v Ormožu potekala tekma drugega kroga Superlige MNZ Ptuj, na kateri so nogometaši Carrere Optyl Ormož gostili ekipo iz Središča ob Dravi. Tekma velja za pravi sosedski derbi, katerega so ponovno dobili Ormožani s 3:0.

nedelja, 6. september 2015 ob 21:03

Neuspešna trening tekma mariborskih rokometašev

Ormoški rokometaši so v prvi tekmi nove sezone v 1. NLB rokometni ligi presenetili mariborski Branik in jih tako senzacionalno premagali 33:26. Presenečenje je bilo toliko večje, ker so se Mariborčani v novo sezono podali z visokimi cilji, saj se resno spogledujejo z naslovom prvaka.

nedelja, 6. september 2015 ob 08:56

David Vinkovič v 92. minuti Veržeju zagotovil točko

Farmtech Veržej je v soboto, 5. septembra, v 5. krogu 2. SNL, gostoval pri Roltek Dobu, kjer je osvojil točko. Veržej je povedal v 23. minuti, ko je zadel Matej Vok. Dob je izenačil še do konca polčasa z zadetkom v 45. minuti. Uspešen je bil Jernej Leskovar.

sobota, 5. september 2015 ob 21:012

Tudi letos ogrodje slovenske malonogometne reprezentance tvorijo igralci iz naših koncev

Tudi letos se bo slovenska rekreativna malonogometna reprezentanca udeležila že četrtega evropskega prvenstva v malem nogometu miniEURO 2015, ki bo v hrvaškem Vrsarju od 21. septembra do 26. septembra.

petek, 4. september 2015 ob 11:05