Veržej z zmago nad Šenčurjem na vrh lestvice

Članska ekipa Farmtech Veržej, je v soboto, 15. avgusta, odigrala 2. krog v 2. SNL 2015/2016. Nasprotnik je bil Šenčur, ki je tudi v sedmem medsebojnem srečanju v 2. SNL moral priznati premoč Prlekom. Veržej je slavil z 2:3.

ponedeljek, 17. avgust 2015 ob 13:001

Ljutomer slavil v prvem krogu pokalnega tekmovanja

Članska ekipa Avto Rajh Ljutomer je v soboto, 15. avgusta, odigrala tekmo 1. kroga pokala MNZ/NZS 2015/2016. Nasprotnik je bila ekipa Čarde, Ljutomer pa je slavil z rezultatom 2:1.

sobota, 15. avgust 2015 ob 23:21

Matej Pučko se seli v drugo špansko ligo

Matej Pučko iz Šalincev, igralec Luke Koper in mladi slovenski reprezentant, ki izhaja iz veržejske nogometne šole, se seli v drugo špansko ligo k Osasuni, kjer bo sprva nastopal kot posojen igralec.

torek, 11. avgust 2015 ob 11:41

Člani Veržeja remizirali, kadeti in mladinci izgubili

Članska ekipa Farmtech Veržej, je v razburljivi tekmi 1. kroga proti lanskemu prvoligašu osvojila točko. Že na začetku srečanja sta se poškodovala Nino Kouter ter Sebastjan Petek, a sta lahko nadaljevala igro. Poškodba Kouterja se je po koncu tekme izrazala za težjo in je bil primoran poiskali pomoč v mariborski bolnišnici.

ponedeljek, 10. avgust 2015 ob 19:001

Tekači so tekli na 20. Taborskem teku

Športna zveza Ljutomer je v sklopu praznovanja 59. praznika Občine Ljutomer, v petek, 7. avgusta, organizirala jubilejni 20. Taborski tek. Med člani, ki so se pomerili na 8,5 kilometra, je zmagal Dejan Preindl iz ekipe Prevozi bolnikov Bratonci, drugo mesto je osvojil Aljaž Novak iz Šalincev, tretji pa je bil Stanislav Kralj iz Novega mesta.

nedelja, 9. avgust 2015 ob 20:36

V slovenski ekipi, ki je osvojila drugo mesto, odlično šahiral Ljutomerčan Jernej Skuhala

V Novem Sadu se je končalo evropsko ekipno prvenstvo v pospešenem šahu za mladince do 18 let. V slovenski ekipi je odlično šahiral tudi Ljutomerčan Jernej Skuhala, ki je s 5,5 točke iz osmih partij bil najboljši igralec na tretji deski na prvenstvu, celotna reprezentanca pa je na koncu osvojila drugo mesto.

nedelja, 9. avgust 2015 ob 13:41

Farmtech Veržej konec tedna pričenja z novo sezono

V soboto in nedeljo se za člane ter mladince in kadete NK Farmtech Veržeja začne tekmovanje v novi sezoni. Pri članski ekipi je prišlo do nekaterih sprememb, saj so jo po končanem spomladanskem delu sezone zapustili Erik Gliha, Filip Gomboc, Amar Jamakovič in Andrej Lotrič. Pripravam so se pridružili Blaž Dobaj (prej Aluminij in Zavrč) ter še lanski mladinci Matej Vok, Tadej Čuk, Žan Kocuvan in Miha Kušnik.

sreda, 5. avgust 2015 ob 21:00

Benko kljub težavam postal prvak

Minuli vikend je v Pochlarnu v Avstriji potekala četrta Dirka za pokal Alpe Adria jetski Tour (AAT/UIM). V kategoriji Runabout Stock je Bogdan Benko bil po prvi dirki na 4., po drugi pa na 6. mestu, kjer je med 12 tekmovalci končal tudi skupno.

torek, 4. avgust 2015 ob 20:18

Uspešen zaključek LABDAlige 2015

V soboto, 1. avgusta, se je okolli 8.30 ure na LABDA BEACH CENTRU - beltinski plaži zbralo 16 ekip ljubiteljev odbojke na mivki. Turnir se je začel ob 9.00 uri, na dveh igriščih so preko celotnega dneva obiskovalci lahko videli številne lepe poteze, ki krasijo to igro.

torek, 4. avgust 2015 ob 13:04

Štorklja se seli na Primorsko

V organizaciji Mladinsko športnegadruštva Prekmurski pandolaši je ta vikend ob Bukovniškem jezerupotekal letošnji tretji turnir Pomurske A lige pandolo - Turnir za štorkljinognezdo. Turnir, ki je veljal tudi za točke državnega prvenstva Zveze društevigre Pandolo Slovenije, je bilo zadnje dejanje letošnje A lige.

torek, 4. avgust 2015 ob 12:29